Rozloučení

31. prosince 2011 v 23:00 | ProximaNevím ,jestli jste si toho všimli - já totiž ne, dokud jsem se nepodívala do vlastního archivu. Tento blog vedu již tři roky. Založila jsem ho proto, že jsem se zamilovala do lolita módy a dalších roztomilých japonských stylů a chtěla jsem především poskytnout ostatním slečnám návody a tipy týkající se této módy. Některé věci jsem nestihla, něco oproti původnímu plánu přidala, ale stále jsem se snažila, aby se většina článků alespoň lehce původního zaměření blogu týkala.

Ale již delší dobu si uvědomuji, že k lolita módě, Japonské popkultuře a i tomuto blogu již nemám stejný vztah jako dřív. Připadá mi, že na mne visí něco, co už mne moc netěší, k čemu mám ale povinnost a co mne zatěžuje a zdržuje od věcí, které bych dělala raději. Tento blog reflektuje etapu mého života, která již pro mne není aktuální.

Rozhodla jsem se tedy ukončit činnost na tomto blogu symbolicky k 31.12.2011. Rozhodně se ho budu snažit zachovat a udělám si i záložní kopie návodů, o něž bych nerada přišla. Ale v roce 2012 již žádné aktualizace nečekejte.A vítání…

Naopak od 1.1.2012 začne fungovat nový blog. Chci zase začít od začátku, bez přívěsku minulosti tohoto blogu.

Již se nebude přímo dotýkat ani lolity, ani Japonska. Budu na něj přidávat svoje outfity, které ovšem mohou, ale nemusí být inspirované japonskou módou. Budu se snažit pořizovat kvalitnější fotky, než dosud. Také plánuji různé fotograficko-módní projekty s Asinx, pro které zde také nebylo mnoho místa. Na novém blogu bych chtěla psát i o knihách nebo kulturních událostech, které mne zaujaly, a dalších různorodých tématech. A rozhodně budu i nadále přidávat návody na oblečení, doplňky, líčení, vaření a recenze na kosmetiku. Jenom už to nebude nijak omezené stylově.

Ráda píšu a komunikuji s lidmi, proto chci v tomto pokračovat tvorbou blogu. Ale tentokrát nechci být omezená jedním tématem. Chci mít pocit, že je jen moje věc, jestli si vyrobím outfit inspirovaný magazínem JJ nebo Marie Claire, a nikoho by to nemělo zklamat, protože tentokrát bych chtěla psát pro čtenáře, kterým se třeba bude líbit můj styl jako celek, ale třeba se jim bude zamlouvat jen malá část a na zbytek se podívají, aby si rozšířili obzory.

Především bych chtěla tentokrát mnohem víc dbát na kvalitu článků (byť se mi to nemusí povést ^^;;) a fotek. Chtěla bych se prezentovat profesionálněji a tak, abych na nový blog mohla být pyšná a abych díky němu mohla "růst".

Budu moc ráda, pokud se stanete čtenáři i mého nového blogu, a pokud Vás nezaujme, tak Vám děkuji, že jste fashionwithpassion sledovali - ať už celé tři roky, nebo jen poslední týden, a loučím se s Vámi.

ProximaP.S.

Neodcházím z komunity, nepřerušuji komunikaci a nezametám za sebou stopy. Jenom už pro mne lolita není tak důležitá, abych jí věnovala celý blog. Tudíž doufám, že se s Vámi budu "off-line" stále vídat!
 


Komentáře

1 Teri Teri | 1. ledna 2012 v 3:15 | Reagovat

Držím palce, ať se podaří :D A odkaz na nový blog?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama