Co jsem dostala v Party Swapu + trocha osobních žvástů

2. března 2011 v 3:34 | Proxima |  Černá díra

1) Žvásty
Vážně mám potíže si zvyknout na nový systém psaní článků a hlavně vkládání obrázků... Připadá mi to zdlouhavé a méně přehledné. Upřímně řečeno uvažuji o tom, že až naplním podsložky ještě pár sty obrázků, tak se přesunu na blogspot nebo tak. Proč zrovna po přidání obrázků? Protože do každé složky se jich vejde 400, jenže už teď mám složek asi 5 (děsivé, že?), a jakmile jich ještě několik přibude, budu muset k té nové sjet myší... už teď mě otravuje ta tuna klikání, abych vůbec mohla nahrát nový obrázek, natož když ještě budu muset rolovat, abych vůbec našla prázdnou složku...

Těšila jsem se, že si po zkouškovém zase odpočinu, ale moc se nezdá, že bych mohla. Připadá mi, že je pořád něco... Průběžné testy, prezentace, přihlásila jsem se na biotechnologický workshop a vzala si jeden magisterský předmět, který sice vypadal zajímavě, ale jeho profesor má určité preference neshodující se zcela s informacemi v knihách, tak jsem na to zvědavá... (proč si nepřidat práci, když to jde, že?) Volné dny krom pátku trávím v laborce, v dubnu mě čeká zkouška z genetiky, neb jsem dřívější termín nesehnala a na konci května už jsou zase předtermíny. Alespoň že budou skutečně dlouhé letní prázdniny, tedy pokud dodržím své předsevzetí učit se průběžně a všechny zkoušky udělat co nejdřív.

Za dva týdny jedu do Berlína, na což se strašně těším. Jezdím tam každý rok, a i když se nezdá, že bych svou letošní spolucestující přiměla k návštěvě J rock klubu, minimálně jsem ji přinutila souhlasit s návštěvou vintage/second-hand obchodů a mého oblíbeného obrovského blešího trhu.

Koupila jsem si nádherné šaty, které vypadají jako z Grimoire. Ačkoliv jsem se rozhodla, že svoje nákupní články omezím, jelikož ti, které moje úlovky zajímají, je mohou stalkovat na poupée, s výjimkou těch extrémě povedených, tyto šaty si zaslouží vlastní článek.

2) Party SWAP
Od své partnerky jsem dostala skvělé věci, umí vyrábět vlatsní make-up, takže jsem dostala růžové oční stíny, sadu balzámů na rty s úžansými příchutěmi (třešeň, čokoláda, bubblegum, skořice, jahoda), které mi skutečně způsobují nutkání se do nich zakousnout, řetízkový náhrdelník, náhrdelník s medailonkem a achátem, náušnice (ale nemám píchlé uši...) a tuhé tělové mléko (ta srdíčka v krabičce).
Fotky jendotlivých věcí jsou na mojí poupée.


Ty balzámy jsem obalila papírem pomocí oboustranné lepící pásky, aby se mi od sebe snáz odlišily.
Příště:
5.3.2011
Secesní top přešitý ze starého trika
 


Komentáře

1 Mikio-chan Mikio-chan | 2. března 2011 v 17:18 | Reagovat

ty balzámy závidím :) jinak můžu se zeptat na jakej workshop jdeš? já jdu v sobotu taky na jeden :)

2 Proxima Proxima | Web | 2. března 2011 v 19:44 | Reagovat

[1]: Nakonec vůbec na žádný, něco jsem chytila a nemůžu mluvit a v krku mě bolí jako bych spolkla kaktus TT_TT Jmenuje se to Škola molekulárních biotechnologií - Profession, ale končí to v pátek, tak to asi bude něco jiného. ^^

Ty balzámy jsou skvělé, mnohem lepší než ty, které se prodávají. ^^

3 Mikio-chan Mikio-chan | 3. března 2011 v 20:25 | Reagovat

[2]: to je smůla :( jinak já jdu na uplne jinej workshop :D :D lol..molekulární biotechnologie? to je složitej i ten název :D brzo se uzdrav!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama