Březen 2011

Zatím naživu

30. března 2011 v 23:07 | Proxima |  Černá díra
Přísahám, že bych asi tak tisíckrát raději šila, zkoušela novou kosmetiku, modelkovala pro Asinx a následně updateovala blog, ale bohužel mě čeká test z biochemie, který by mě nijak zvlášť neděsil, kdyby z něj 99% spolužáku nebylo vystresovaných už od února a zkouška z genetiky, takže sice ne, že bych se učila, ale momentálně se přemlouvám, že bych to otevřít mohla.
Navíc jsem se zděšením zjistila, že od pondělí do středy neudělám vůbec nic, protože jsem od rána do noci ve škole/laborce/na japonštině a někdy nebývá o moc lepší ani čtvrtek. A upřímně řečeno, v 11 večer se už málo komu chce jít zprovozňovat stroj... A ony ty 3 volné dny, do kterých se musí vlézt věci jako úklid domácnosti, učení, přátelé a tak nejsou potom až tak moc.
To jen abyste věděli, proč momentálně nic nedělám.
Tedy skoro nic... začala jsem si šít letní šaty, protože
1) Měla jsem strašnou chuť se do nich pustit
2) Měla jsem vypranou látku
3) Než je dodělám, už beztak bude akorát čas začít nosit letní šatičky

Teď si zase naběhnu, jelikož vám plánuju ukázat inspiraci. Já ale mám pouze 1 m látky a předsevzetí, že dokud neodšiju všechny látky, které jsem si na dané roční období nahrabala (nebo než narazím na zlevněné látky), nepůjdu kupovat nové. Takže vršek, pokud se mi povede, zůstane zcela zachován, ale sukně bude jenom nařasený obdélník s našitou krajkou a možná dalším zdobením, také nebudou vázačky. A budu se modlit, že mi z té sukně nepoleze zadek...
Inspirace:

Ta učebnice fyziky na fotce je epic XD
Moje látka a část krajek:

Další zprávy o tom, co se chystá...
Zítra si chci zajít na manikúru, jelikož u nás otevřeli zcela nový salon, tak se modlím, že to bude OK (slyšela jsem o Vietnamských salonech i pochvaly i děsivé historky, tak se modlete, ať se dostanu do první zmíněné skupiny).
Ale říkám si, že když chci jen upravit svoje přírodní nehty, nemuselo by to být tak riskantní jako gelové. Jenom bych se asi ohradila, kdyby mi chtěli kůžičku stříhat místo zatlačit.

Jina plánuji udělat pokud a nakoupit několik nových kosmetických produktů - konkrétně séra od Baley, opět se modlete, abych neskončila v té skupině zákaznic, které následně dostaly zánět či co (ačkoliv si myslím, že musely být na něco alergické - Balea je značně kvalitní, takže pochybuji, že by to byla výrobní vada) a chci si pořídit velké natáčky.

A nakonec, ještě chvíli budu trpět s dorůstajícími vlasy a někdy v dubnu/květnu plánuji nájezd na kadeřnictví, už má i vyhlídnutý sestřih, tak ho sem třeba časem hodím...