Únor 2011Dolly látky

20. února 2011 v 10:55 | Proxima |  Oblečení - tipy
tru
žut
Zápisníky pro Asinx k Vánocům

13. února 2011 v 19:42 | Proxima |  Bytové doplňky - tipy
Jen abyste viděli, že to nemusí být jen Hello Kitty ( Jsou dělané stejným způsobem, jako ty do HK swapu... i když na konec jsem je možná šila (viz mori zápisník), protože mi to nešlo propíchnout děrovačkou).
Muhehe, těš se na narozeninový dárek ve středu... <wink>
Jo, to lepidlo následně zprůhlednělo - fotila jsem to moc brzo.
kh
khMatika za 1

3. února 2011 v 11:20 | Proxima |  Černá díra
Můj ty bože, nějakým záhadným způdobem jsem dostala jedničku z matiky... Fakt jsem to nečekala, protože jsem z testu měla z povinné části 24 bodů ze 33 a z nepovinné 12 ze 30... na ústním jsem blekotala podle mě značně z cesty, byť jsem se k požadovaným větám a občas dokonce i důkazům nakonec dohrabala, navíc jsem si zapomněla index a čekala jsem ne moc slavný výsledek... a najednou paní doktorka na mě "Je sice chválihodné, že se vám ze zkoušky nechce odejít, ale já vám vážně lepší známku než jedničku dát nemůžu, tak se někdy zastavte s indexem..." Vážně jsem si oddechla... Protože jsem si říkala, že jestli dostanu ze 3 zkoušek za 1, z těch podledních 2 už si můžu dovolit dvojky, když se to nepovede... A teď už se kvůli nim nemusím stresovat.

Takže na oslavu a jelikož mě děsně bolí břicho a stejně se nedokážu soustředit na MAP kinázy sem někdy během dneška (až zabere ibalgin) dám další článek, asi pro změnu tématu ukážu co jsem poslala a dostala v party swapu...
<3