Srpen 2010

Proxima je vážně, vážně naštvaná

30. srpna 2010 v 20:57 | Proxima |  Černá díra
Větší off topic, než tohle, už asi není, ale naštvalo mě to natolik, že mám dokonce i potřebu to napsat na blog. Zatímco jsem byla v práci, někdo mi na okno naházel shnilé ovoce, které se samozřejmě díky své rozplizlé konzistenci nádherně rozstříklo do všech směrů, ušpinilo sklo, rámy, zeď i parapet.
Nemám tušení, kterého idiota to napadlo - moje první domněnka byla, že nějakým pitomým puberťákům přišlo vtipné posbírat ovoce na zemi a někomu uškodit - jenže na druhou stranu, to ovoce nebylo z naší zahrady, nýbrž od sousedů, což znamená, že s tím shnilým ovocem někdo musel ujít minimálně 20 metrů (není to moc, ale představte si, že v náruči třímáte odporné oslizlé ovosené blumy), ušel je právě mým směrem (což na druhou stranu může být tím, že moje okno je poměrně na ráně díky tomu, že před ním nejsou stromy a plot je dost nízký nas to, aby přes něj bylo vidět a dalo se přes něj házet) a dal si záležet, abych mytím strávila celý večer. Nechápu, jak nějakému lidskému jedinci může stát za tuhle hromadu nepříjemností jenom fakt, že někomu jinému zkazí večer. Absolutně nic jiného, než ten pocit, že právě někomu uškodil, z toho nemá. Tedy pokud to není nějaký zastydlý stalker, který doufal, že mi uvidí pod sukni, až budu šplhat na to okno, abych ho umyla. 
Přitom nevím o nikom, komu bych ublížila - a kdyby to byly sousedské rozepře, tak hádám, že bych k tomu dostala do schránky nějaký milý liebesbrief (máme stejnou rasu psa jako lidé o pár domů dál a občas se nám stávalo, že na nás na ulici nějací idioti řvali, že se náš pes chová děsně a že po něm neuklízíme a kdesi cosi, přitom náš pes skoro nemůže chodit stářím, je slepej jak patrona a vůbec ho nepouštíme ze zahrady, aby si neublížil, a všechny ty nepříjemnosti působil právě pes té druhé rodiny), jenže nic. Upřímně doufám, že to přeci jen byl jenom hodně blbý pokus bandy blbečků být evil a cool, že se jim to jednou vrátí a že se to nebude opakovat.Recenze na kosmetiku Eclipse by Essence od Yuyu

23. srpna 2010 v 21:48 | Yuyu |  Kosmetika - tipy
Tady je recenze na pudr, tužku na oči, stíny a lesk na rty:


Vážně je téma týdne Anime? Jako fakt?

8. srpna 2010 v 20:25 | Proxima |  Černá díra
Tak jsem zpátky (asi tak 3 hodiny, u laptopu sedím na hromadě věcí, které jsem vyházela z kufru) a konečně jsem hodila na net článek, který jsem dopisovala pro změnu deset minut před odjezdem... a chcípnul mi internet.

Strašně ráda bych slíbila, že od teď začnou přibývat články jak na běžícím pásu, ale to bych asi pořádně lhala... Mám spoustu plánů, co bych chtěla vyrobit a ušít, ale vůbec nevím, kde na to vezmu čas - kromě práce jsem ještě slíbila pomoc s různým zařizováním několika přátelům, předěláváme byt včetně mého pokoje, stěhuju věci sem tam a momentálně ani nemám moc prostor, kde bych kutit mohla. Ach jo. Třeba chci udělat návod na ušití loli tašky z GLB. Mám všechen materiál, kromě vlizelínu a pár maličkostí. Jenže s mým pracovním rozvrhem se nedostanu do galanterie před zavíračkou, protože k ní teď nejezdí tramvaje a musím to strašně složitě objíždět. Takže ušití tašky je někde v nedohlednu.

Co bych alespoň v dohledné době udělat chtěla je krátký report z dovolené o tom, kde se vyskytovaly japanofilní věci v Itálii a Monaku a taky jsem se chtěla vypsat ze svého zklamání z Milána, které tedy podle mě moc velkým centrem módy není...