Je mi to líto, ale na blog vážně nemám čas

19. července 2010 v 23:57 | Proxima |  Aktuality
Mám nepříjemný pocit, že permanentně slibuji, že to s přidáváním článků bude lepší a že dodělám návody na všechny ty věci, které jsem slíbila, ale zatím neměla čas udělat. Ale přísahám, že vážně nesedím (byť mám prázdniny) s nohama na stole a přeci jen, můj reálný život je pro mě o dost důležitější, než ten bloggerský.

Podařilo se mi vnutit se na praxi s výhledem na napsání bakalářky do jedné laboratoře a můj "šéf" (možná už je značně otitulovaný, ale pořád je starší jenom o 4 roky, takže to přeci jen není úplně klasická zaměstnanecká hierarchie) je workholik, nemluvě o tom, že práce je to nesmírně zajímavá, takže nejenom, že tam tvrdnu každý den, ale navíc mě to baví. Takže doufám, že si dovedete představit, že když ráno vstanu v šest a večer se zase v šest, nebo později, doplazím domů, nemám už moc náladu sednout si a smolit článek na blog, zvlášť když se chci také někdy vidět s přáteli, jít nakupovat nebo tak.

Takže blog sice rozhodně rušit neplánuji, ale minimálně v následujících týdnech budu články přidávat ještě řidčeji než dosud.
 


Komentáře

1 Petra Éliarosa Petra Éliarosa | 20. července 2010 v 9:51 | Reagovat

Teda, to máš skvělé, že máš práci co Tě tak moc baví! Gratuluji, takových šťastných lidí moc není:)

Jinak naprosto chápu, ono dělat návody je vůbec časově náročné... Tvůj blog budu nadále sledovat, ale i kdyby se tu přispívalo jen jednou za čas, nevadí :)

2 Bell Bell | Web | 20. července 2010 v 16:59 | Reagovat

Naprosto tě chápu, upřednostňovat blog před reálným životem by byla blbost:)

Jinak sem píšu poprvé a tak bych ráda pochválila celý blog, moc se mi líbí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama