Top inspirovaný Liz Lisou přešitý ze starého svetru

9. června 2010 v 1:52 | Proxima |  Oblečení - návody
Inspirace:
yet
Původní svetr:
ysd
->
s


První věc z mých seznamů. Znáte mě, přesných replik se ode mne asi nikdy nedočkáte, protože přeci jen nejsem profesionál a ne vždycky to dobře odhadnu, nebo nemám stejný materál nebo se mi to porstě se změnami líbí víc. Zrovna u tohoto trika jsem vypustila ramínka, protože mi přišla zbytečná, udělala jsem ho přiléhavější (mám od Liz Lisy podobné tričko a jelikož mi je trochu velké, tak mi opticky přidává několik centimetrů v pase, což mi vadí), pochopitelně jsem použila jiný materiál, jinou krajku a jinou stuhu a hlavně jsem vypustila tu prádlovitou mašli vepředu.

ysd

Přehněte svetr napůl a ustřihněte celý vršek zhruba ve výši podpaží, přičemž to udělejte trochu do obloučku.
\sd

Pokud je vá msvetr velký, tak ještě odstřihněte strany (rovně nebo lehce šikno, záleží na vaší postavě) a zarovnejte zadní část (tam oblouček nepotřebujete. Pokud máte větší prsa, tak ještě trochu zužte zadní díl. (Pokud máte lveká prsa, tak se obvod vašeho hrudníku vzadu a vpředu dost liší - třeba já má šíři zad tuším 42 cm a přední části hrudníku 48 cm):
awr

Na přední díl přistehujte 2 - 3 cm od okraje provlékací krajku s provlečenou stuhou a přišijte ji (cik cak stehem, ale pružit to nebude).
f
Přiložte díly lícem k sobě a sešijte je, začněte u dolní strany.
ff

Sešito:
sfr

Dvakrát zahněte a prošijte horní okraj (viz zkracování sukně):
ysf

Hotovo:
af

s

A creepy fotka na mě, omluvám se, že se tak kroutím, ale snažila jsem se to nějak vyfotit a chytit k tomu dobré světlo. Myslím, že by to mohlo vypadat hezky s bílým háčkovaným bolerkem a nějakým džínovým spodkem.
aert
Příště:
11.6.2010
Krabice na klobouky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama