Recenze na obchod Hello Girls

13. června 2010 v 1:22 | Proxima |  Novinky
rHello Girls je myslím v současné době jediný obchod v Praze, který prodává výhradně věci s Hello Kitty značky Sanrio. Obchod v Kotvě byl zrušený již před časem a nevím, jaký osud potkal ten malý kiosek v Metropoli.

A jelikož jsme tam nedávno s kamarádkou konečně podnikly průzkumnou výpravu, napadlo mě se s vámi, zvlášť s těmi, kteří v tomto obchodě dosud nebyli, podělit o své zkušenosti.

Obchůdek je skutečně maličký, hádám tak 3 x 3 m, a je neuvěřitelně roztomilý, což je do značné míry způsobeno i tím, že díky malému prostoru je v něm skutečně Hello Kitty na každém centimetru čtverečním. Co se sortimentu týče, největší zastoupení mají asi školní a kancelářské potřeby, plyšáci, trička a šperky, ale prodávají i sladkosti, obaly na notebooky, krabičky, hřebeny, skleničky... Ceny mi připadají celkem snesitelné, když uvážíte, že se jedná o značkové a navíc kvalitní věci. Rozhodně jsou zcela srovnatelné s cenami například v Německu.

Nevím, jestli se v obchůdku prodavačky střídají, ale ta, kterou jsme tam potkali my, byla dlouhovlasá velmi milá blondýnka, věk hádám mezi 25 a 35 (čímž doufám, že ji neurážím). Vybírali jsme poměrně dlouho, jelikož jsme jednak chtěli najít něco, co bychom si koupili jako talisman k maturitě, jednak já jsem zrovna byla při penězích a chtěla si něčím před svaťákem udělat radost, kamarádka zase přemýšlela o obalu na notebook, jelikož žádný neměla a nějaký potřebovala. Slečna prodavačka byla moc příjemná, kdykoliv jsme koukali na něco, co bylo ve vitríně (šperky a rozbitné předměty), nabízela, že nám to vyndá, abychom se mohli podívat zblízka, odsunula velkou ceduli na stranu, abychom se mohli podívat i na věci za pultem, byla schopná odpovídat na různé otázky (jestli je daná věc poslední, jaký formát sešitu se vejde do tašky...) a narozdíl od spousty prodavaček, které si vás měří jakožto potencálního zloděje, jelikož mají za zboží odpovědnost, se chovala velmi příjemně, takže jsme si nepřipadali ani jako přerostlé děti, ani jako zločinci na útěku.
Sama se přiznala, že Hello Kitty zbožňuje a tudíž jí nepřišlo divné, že se tam nad růžovými kočičkami rozplývají dvě maturantky. Jelikož jsme v obchodě v tu dobu byli sami, trochu si s námi povídala, popřála nám štěstí k maturitě a tak.  
Já jsem si nakonec koupila sadu dvou skleniček a tužku, fotku tužky nemám, jelikož už nevypadá tak hezky, jako když jsem ji koupila (nervózní žmoulání při maturitě udělá svoje), ale dá se k ní říct akorát tolik, že dobře píše a snadno se ořezává.
Skleničky byly poslední, které v prodejně byly, a jelikož nesnáším naše domácí plastové hrnky a zároveň nemám ráda ani žádnou ze sad skleniček, rozhodla jsem se přeci jen si pořídit tyto.
aset
yd
Jsou hádám tak na 200 ml, stály kolem 420 Kč a já je miluju. Tloušťka skla je tak akorát příjemná na pití a něco vydrží, ne že bych je zkoušela pouštět na zem, ale jednu jsem omylem zvrhla do dřezu a bez úhony to přežila. Nedávám je do myčky a navíc je mám teprve krátce, tak se ještě nedá odhadnout, jak dlouho vydrží potisk, ale zatím vypadají jako nové.
Platila jsem kartou, s čímž nebyl žádný problém, dostala jsem bez říkání účtenku a slečna mi vše dala jednak do sáčku s potiskem Sanria (jak vidíte na fotce), jednak to celé potom ještě dala do neprůhledné bílé pevnější igelitové tašky (skleničky přeci jen byly relativně těžké, takže bylo příjmené vědět, že mi nepropadnou dnem na chodník) a dostala jsem slevovou poukázku na 10% platnou až do konce roku.

Celkem bcyh dala zakoupeným věcem i přístupu k zákazníkům 5 hvězdiček z 5, prostě mi připadá nemožné najít něco, co by bylo špatně, spíš jsem naopak byla velice příjmeně překvapená.
yfg

Příště:
15.6.2010
Kulatá krabička ála Marie Antoinette
 


Komentáře

1 Veni Veni | 13. června 2010 v 10:57 | Reagovat

je to ten obchod na u vjezdu/výjezdu z parkoviště pod Andělem?
já nevím jak se ta ulice jmenuje vím jen že navazuje na Plzeňskou...

2 Proxima Proxima | 13. června 2010 v 11:31 | Reagovat

[1]: Yup.

3 Arsena Arsena | Web | 14. června 2010 v 11:04 | Reagovat

[1]: Kartouzská ;)

4 Alice-chan Alice-chan | Web | 2. července 2010 v 20:45 | Reagovat

Páni, takový obchod bych potřebovala ve Zlíně. :D
Naštěstí je tu aspoň Sparkys a H&M, kde věci s Hello Kitty mají a taky jich už pár doma mám :D

5 Inka Inka | E-mail | 9. ledna 2012 v 22:57 | Reagovat

můžete mi prosím napsat internetovou adresu toho kšeftu? nebo aspoň přesnou obyč. adresu? na můj mejl (in-uska@seznam.cz) díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama