Totální off topic

2. května 2010 v 21:49 | Proxima |  Černá díra
1) Měla bych se učit, ale nechce se mi, takže se pokouším stáhnout všechny GLB, co mi chybí, projít je a smazat obrázky, které nepotřebuji (zachovávám jen věci, které chci ušít, návody, střihy, komiksy a recepty)

2) V úterý máme poslední zvonění, vůbec netuším, jak jsem se z "tak já s holkama připravím pár soutěží" dostala mezi "důležité" persóny (které musí tvrdnout ve škole o dvě hodiny dýl a udělat špinavou práci), asi jsem byla moc aktivní. Jelikož do organizace spadá i příprava cen, prohrabala jsem krabice s věcmi, které chci dát pryč, a našla jsem jich víc, než kdo může vyhrát. Spousta těch věcí je úplně nových. Na jednu stranu si připadám jako rozmazlený fracek (nechci takovou spoustu poměrně pěkných věcí), ale na druhou stranu třeba někomu udělají radost, zatímco mě jen překáží.
Téma je letiště, takže všechny holky jdeme za letušky. Možná sem dám fotky, pokud budu mít nějaké slušné.

3) Nemůžu si pomoct, ale musím to sem napsat poté, co jsem tam opět unáhleně vlezla - nemám ráda H&M. Jednak nikdy nemají ty věci, co prodávají na webu, jednak mají vysoké ceny a naprosto neodpovídající kvalitu (nefunkční zipy, upadávající knoflíky, vyškubané nitky v látce, třepící se okraje, špatně začištěné průramky a výstřihy, DÍRY v látce... a velmi často laciné materiály), jednak mi připadá, že si hrají na jakési pseudo haute couture, přitom jak už jsem řekla, kvalita mizerná. A vadí mi, že v jejich obchodech je strašný nepořádek. A vůbec nechápu, proč jsou z něj všichni tak nadšení. Originální věci má i Zara nebo Debenhams. Neříkám, že koukám skrz prsty na lidi, co tam nakupují, mě je to celkem jedno, ale vadí mi, že je H&M všude, a podle mě nezaslouženě.

4) Chci šít!!! Už aby byla ta maturita za mnou.

5) Kamarádka objevila na FF obory Japonština/Korejština/Čínština pro neoborové studenty! Jupí! Doufám, že je nabídnou i v příštím akademickém roce.
 


Komentáře

1 Anngrellijan Anngrellijan | 3. května 2010 v 20:20 | Reagovat

1. Komixy z GLB?!(*-*) Ach! Budou tu?

2. Letušky! Jedno z mých vysněných povolání...a když se tak já oblíknu do školy, tak se lidi smějou, učitelé potichu hovoří se školní výchovnou poradkyní a divně na mě čumí...:DD A fotky by potěšily...

3. Taky nemám ráda H&M. Souhlasím s tvrzením o špatné kvalitě a nepořádku ve zboží. To, že na webu občas mají pár pěkných kousků a v kameném obchodě potom nic, je vskutku vytáčející. Ale co se Debenhams a Zary týče, tak ani tady podle mě ty ceny úplně neodpovídají kvalitě...

4. Doufám, že se svými novými modely patřičně pochlubíš a poskytneš fotografie.(^_~) A maturitní vysvědčení přeji co nejlepší.

5. Budeš studovat všechny tři?(o.O) Na Japonštinu se chystám za dva roky.

2 fashionwithpassion fashionwithpassion | 3. května 2010 v 22:52 | Reagovat

[1]:
1) Dobře, během svaťáku jich sem několik postnu (snad mě slečna, co to skenovala, nezakousne, když jí přiznám zásluhy.

2) Pokusím se :)

3) Spřízněná duše! A navíc mají všechny podprsenky s push-up efektem, o který s céčkama nestojím TT_TT. Souhlasím, že ty zmíněné nejsou nejlepší, ale pořád jsou o sto světelných let před HM.

4) Chlubení i nábody budou, maturitní vysvědčení doufám bude slušné XD.

5) Ne-e, rozhoduju se mezi Korejštinou a Japonštinou.

3 Alice-chan Alice-chan | Web | 2. července 2010 v 21:34 | Reagovat

H&M? Až tak? Já tam většinou nakupuju v dětském, takže mě to asi minulo, navíc většinou věci Hello Kitty, Star Wars, AC/DC, tedy věci licencované jinde, takže jsem si toho možná nevšimla. Zatím bylo vždycky všechno vpořádku. Naštěstí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama