Vyhodnocení anket a pár slov k výsledku

24. srpna 2009 v 16:13 | Proxima |  Aktuality

Zde mi prosím formou další ankety či komentářů pomozte přijít na zlepšení...


No, tak si nejsem jistá, jestli to vůbec k něčemu bylo...
1) Mě tak napadá, že skrytím výsledků někteří lidé možná klikali jen aby viděli, co si myslí ostatní, 2) případně si ze mě mohli někteří dělat legraci.

Ale k věci...

Především děkuji všem, kteří hlasovali pro ty milé možnosti, tedy že se Vám články zde líbí ^^

na druhou stranu hodně lidí hlasovalo pro varianty
"z toho návodu to začátečník nepochopí"

A kupodivu několika lidem vadí i rozdělování návodů do více článků *drbe se na hlavě a přemýšlí*, což mě překvapilo... měla jsem k té anketě připsat, aby ještě dodali nějaké konkrétní poznámky...

Proč jsem sem tu anketu vůbec dávala?
Protože jak už jsem zmiňovala, dělání návodů mi přidělává spoustu práce, a tak jsem chtěla zjistit, jestli je o ně vůbec zájem, a případně jestli jsou k něčemu, protože když už to dělám, bylo by celkem fajn to taky dělat tak, aby to k něčemu bylo. A jak už jsem se zmiňovala, zpětná vazba, kterou mám, je minimální. Přestože sem během dne zabrousí hodně lidí, málokdo komentuje, a tak nevím, na čem jsem.

Proč to tedy vlastně vůbec dělám, když mě nikdo nenutí a je to činnost zcela z mé strany dobrovolná? Asi protože jsem hodná (a asi naivní atp.) a chci pomoct lidem, kteří by třeba rádi sami tvořili, ale nějak se nesetkali s prostředím, v němž by v nich mohla kreativita zakořenit. A protože čas od času potěší, když někoho moje nápady nadchnou a pochválí mne, že. Takže znovu, pokud se vám moje články líbí a chcete, abych přidávala další, zkuste prosím obětovat 20 sekund a napsat mi to do komentáře. Když mám pocit, že to nikoho nezajímá, nemám motivaci si užírat drahocenný čas. Sice chápu, jak tohle asi vyzní (jako sběratel komentářů), ale je to pro mne důležité ^^. No, a jelikož až takový altruista nejsem, tak upřímně řečeno také proto, že mě to baví :-)

Jen pár slov k podobě mých návodů - ano, přiznávám se, že nejsem zrovna trpělivá při vysvětlování. Po celou školní docházku si ode mne spolužáci opisovali úkoly/testy/slohy, ale málokdo si troufl mě požádat o vysvětlení, protože mám občas tendence s lidmi nakládat jako s mentálně zaostalými >>, ale tady se fakt snažím a píšu to co možná nejjednoduššeji a nejnázorněji.
ALE
Nejsem učebnice šití. Vřele doporučuji si jednu pořídit, stojí pod dvě stě a sežene se ve větších prodejnách Luxoru. Pokud jste šicí stroj viděli jen na obrázku v katalogu a ještě jste si nespíchli ani polštář, lituji, ale nějaké základy si musíte pořídit sami. Já vás přes web nenaučím, jak pracovat s šicím strojem vaší tety a těžko vám budu vysvětlovat, co znamená "nastehovat" a položit "lícem na líc". Nechci být nepříjemná, jen se vám snažím sdělit, že žádný učený z nebe nespadl, a tudíž pokud něco nechápete, nemusíte z blogu odejít s tím "to stejně nezvládnu",
na slušné dotazy k postupům v komentářích ráda odpovím aniž bych vás zakousla nebo ztrapnila. A pokud alespoň průměrně ovládáte angličtinu, můžete si najít návody na youtube i na google, jsou zdarma a naučí vás ty úplné základy, které pro práci s mými návody potřebujete

Amen.

(Poznámka k první možnosti ankety . podobná videa jako dělá Himehood - tzn. samospoušť, takže žádné přibližování atd., ale místo hudby by byl komentář toho, co dělám)

 


Komentáře

1 Pet Pet | Web | 25. srpna 2009 v 7:47 | Reagovat

Dobře, tak já budu poctivě komentovat:) Ráda sem chodím a návody mě zajímají, i když ne vždy jsou to věci co se mi hodí, ráda se dívám jak jde z jednoduchých věcí udělat něco moc krásného. (I když stále uvažuji nad tím jedním hřebenem, do toho jsem se doslova zamilovala... jen si musím najít chvilku čas na vytváření a koupit ten hřeben *kapka*). Jinak u článků "na více dílů" nevím moc, co komentovat u každého dílu... jedině kdybych něčemu nerozumněla.

Jinak z mého pohledu mi Tvé návody přijdou naprosto dostatečné a úžasné ;)

2 Elisse Elisse | 25. srpna 2009 v 9:42 | Reagovat

Návody jsou super. No, ale mám trošinku problém s anketami. Prostě nefungují mi, nevím proč. Zkoušela jsem to otevřít v různých prohlížečích, ale když na to kliknu, nic se neděje ( u těch minulých se neukážou výsledky, u téhle nezapočítá hlasování).

3 Elisse Elisse | 25. srpna 2009 v 9:44 | Reagovat

Uhu??? Dobře, nyní jsem zmatená, po odeslání komentáře, anketa začala fungovat.

4 Proxima Proxima | 25. srpna 2009 v 15:39 | Reagovat

Elisse: To bude asi chyba blogu, nebo nějaké momentální přetížení sítě nebo tak něco...

Pet-chan: Moc děkuji, ale ty jsi zrovna jedna z mála, o kom podle komentářů vím, že sem pravidelně chodí *wink*.

5 Arsena Arsena | Web | 26. srpna 2009 v 8:03 | Reagovat

Já mám obě ruce levé a moc tvořivá nejsem, ale návody se mi moc líbí. Jsou poměrně srozumitelné, i když bych uvítala třeba více obrázků některých detailů (i přes ty vtipy o mě a dvouhodinovém navlékání nitě jsem schopná něco ušít, ale mám zoufalý problém se svou tupohlavostí XD) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama