Londýn

14. července 2009 v 22:03 | Proxima |  Černá díra
Tak, můžete zahodit černé šaty a přestat ronit slzy, jsem zpět (no dobře, ale můžeete alespoň předstírat, že se vám stýskalo).
Měla jsem se skvěle, škola byla fajn, našla jsem si spoustu nových skvělých přátel, viděla velký kus Londýna a Brightonu, utratila nekřesťanskou sumu peněz za všechno možné, poněkud zocelila své nervy a v pořádku se vrátila.
Jak jsem zocelovala nervy? Tady jest pár neuvěřitelných historek:

Koupila jsem si lístek na Wicked zlevněný z 60 na 45, nechala si ho v divadle ověřit, v den představení přišla, a bylo mi řečeno, že je na jiné představení... takže poté, co jsem si okousala nehty, vytrhala vlasy a vyšlapala důlek do podlahy jsem si koupila nový a ten špatný úspěšně vrátila.

Půl hodiny jsem se snažila vykoumat, jaký lístek je ten pravý pro můj výlet do Brightonu... potřebovala jsem jet přes Londýn, v jakýkoliv čas, a navíc jsem chtěla zpáteční. Nakonec jsem jeden vybrala, koupila a vyrazila. Ovšem v Brightonu, poté, co jsem ho strčila do chřtánu mašiny, mi ho daný přístroj vesele sežral a nevrátil. Z informací mě poslali k pokladně, odtamtud k "asistenční službě" a odtamtud zpět k pokladně, kde mi nakonec bylo řečno, že ten lístek sice stál 30 liber, ale byl jednosměrný. Vytřeštila jsem oči a chystala se omdlít, ale milému pánovi v pokladně se mne zželelo a věnoval mi zdarma lístek zpáteční *wink*.

Ve frontě na London Eye mi ochranka kontrolovala kabelku a vyhodila ven (aniž by si toho ona nebo já všimla) travelcard za 32 liber v půlce týdne.

V hospodě nás otravoval jeden Pákistánec, který byl DOST neodbytný.

A tu jsou fotky (některé):


Nakupovací část příště.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama