Divadlo, Emilie Autumn, kolečka a hodiny

14. června 2009 v 7:51 | Proxima |  Černá díra
Možná několik lidí zajímá (možná taky ne) proč jsem opět delší dobu nepsala nové články - proto, že dnes večer hrajeme s kamarádkou Na Prádle "Lady of Shalott" a měly jsem opravdu hodně práce s přípravou představení, především se sestříháním a úpravou hudby a co mě se týče, s kostýmem.

Původně jsme doufali, že by nás jeden kamarád mohl natočit při představení, ale nakonec z toho asi sejde, což je škoda. Také jsme měli v plánu menší photoshot předtím, ale to zas překazila nepřítomnost foťáku (odstěhoval se do opravny).

Na svůj kostým jsem více méně pyšná, ačkoliv jsem původně měla v plánu se s ním víc piplat, a ne došívat korzet ve 4 ráno. Ale jeden den bez elektřiny dokáže člověku dost narušit rozvrh. Jelikož jsem zjistila, že se kostým dá celkem jednoduše přesouvat z hysterické, postapokalyptické a rozhodně zcela šílené Viktoriánské lady, která je na jevišti více méně ve spodním prádle, na "airship pirate loli", po delším boji s materiálem jsem vyrobila poměrně roztomilý miniaturní třírohák. A fotky budou jen co seženu foťák a fotografa...

Kdo z Vás zná Emilku, snáz pochopí naši koncepci představení: Já jsem vypravěč a krom toho, že se pohybuji jako panenka na klíček, recituji úryvky z epické básně lorda Tennyssona, kamarádka je lady of Shalott a zpívá party z Emiliina songu. Značně klíčový je kamarádčin verš "'cause now some drama queen is gonna write a song for me", díky kterému se již naplno vyjeví vztah loutkaře a loutky mezi námi.

Z mé strany na tom vystoupení, které je asi desetiminutové, je cca 30 hodin práce, což je dost šílené. Já doufám že Vám budu moct dané fotky prezentovat už příští týden, asi tak, že loli část pošlu Veni do rubriky "Lolitou každý den" a zbytek hodím sem, abych nepohoršovala.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama